Opiniuj24.pl - Podziel się opinią!

  • Podróże i wypoczynek
  • /
  • Przewoźnicy
  • /
  • Szwagropol
  • /
  • 1

Opinie o Szwagropol

Jakość obsługi
3.22
Oferta
3.13
Poziom cen
3.25
Wygoda
3.8

Średnia ocen

3.35

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

13

dodanych opinii

 

Sonia / 2020-06-20

Same ujemne uwagi
Jakość obsługi
Oferta
Poziom cen
Wygoda
2.25
Zalety

Wady

Jazda tymi środkami komunikacji publicznej w obecnych czasach naraża nas na utratę zdrowia a może nawet życia. Ludzie nie noszą maseczek a uwagi na ten temat do firmy są zbywaniem różnymi uwagami nie na miejscu. Tam nikt nic nie może. Podobno kierowca ma tylko prowadzić autobus a pasażerowie mogą się nawet pozabijać a on nie musi reagować. To dopiero firma!!!, Strach się bac . Ludzie, dopóki oni nie zmądrzeją i zaczną egzekwować zalecenia odnośnie bezpiecznego podróżowania w okresie pandemii to dajcie sobie z nimi spokój. Szukajcie bezpieczniejszych firm przewozowych, które nie pozwolą się wam zarazić wirusem. Szwagropola mysli, że jest monopolista, ale niejeden monopolista upadł przez zaniedbania. Im zależy tylko na kasie a nie na podróżnych, którzy im płacą. Szkoda tylko, że nikt jak na razie nie pociągnął ich do odpowiedzialności za takie zaniedbania, ale jak mówi mądre przysłowie : dotad dzban wodę nosi dopóki mu się ucho nie urwie. Mam nadzieje, że pójdą po rozum do głowy.

Extra informacje

Hania / 2020-02-17

Nagrzana puszka bez powietrza na kółkach
Zalety

Wady

Nie ma czym oddychać

Extra informacje

Jarek / 2020-02-07

Przepełnione autobusy, ludzie nie mają gdzie stać a kursów coraz mniej, ewidentnie brak logiki, w dodatku na trasie nie odbywa się bez niespodzianek jak np zepsuta skrzynia biegów!!! Ludzie musieli czekać 1.5h na zastępczy autobus. Firma bardzo nierzetelna, nie myślącą o pasażerach. Nie zwiększają komfortu jazdy a tylko podnoszą ceny biletów. Żadnych zalet się nie można dopatrzeć.
Jakość obsługi
Oferta
Poziom cen
Wygoda
1.00
Zalety

Brak

Wady

Extra informacje

Bożena / 2020-01-03

Trasa Kraków- Zakopane i Zakopane-Krakow. Czas przejazdu nie jest adekwatny do podanego czasu na stronie Szwagropol.pl (około 2h15min) firma nie uwzględniła całorocznych korków występujących na tej trasie co wiąże się ze znacznym opóźnieniem przyjazdu do docelowego miejsca. Moja podróż trwała 3h30min. Warto zaktualizować podany czas na stronie i nie wprowadzać ludzi w błąd.
Jakość obsługi
Oferta
Poziom cen
Wygoda
2.25

~Jola / 2017-08-15

Jestem wlascicelka 5 kg pieska"szitsaka" ogromnym problemem bylo zabranie go z Krakowa do Bukowiny Tatrzanskiej poniewaz regulamin kategorycznie tego zabrania...jakos dalismy rade i dojechalismy.Powrot....no premycilismy tego naszego psinke ,jedziemy,w polowie drogi Pan kierowca sie zatrzymuje poniewaz jeden z pasazerow chcial na strone jak sie okazalo od poczatku drogi pil piwo a co za tym idzie chcialo sie siku zza nim wysiadl nastepny ..noi robimy sobie przymusowy postoj na sikanie.Mysle sobie kto sprawil wiecej klopotu?..przejechallismy cala droge z psem i nie prosilismy o przerwe na postoj,na siku...pies cichutki,zadnych z nim problemow.Jestem zniesmaczona ,nastepny wyjazd zaplanuje inaczej napewno nie z w/w firmą!

~mazik / 2017-08-14

Polecam. Pan z kursu 20.50 trasa Zakopane-Kraków dnia14.08.2017r. bardzo uprzejmy i pomocny.
Jakość obsługi
Oferta
Poziom cen
Wygoda
5.00

~M. / 2017-07-18

Pan Kieroeca jadący dzisiaj tj.17.07.2017 z Zakopanego do Krakowa po godzinie 16, bardzo miły i uprzejmy ;) bardzo serdecznie pozdrawiam!
Jakość obsługi
Oferta
Poziom cen
Wygoda
5.00
Zalety

Mili i uprzejmi kierowcy

Wady

Extra informacje

~ Natalia / 2017-07-06

Często jeżdżę na linii krakow nowy sacz. Kierowcy szwagropol często stwarzają zagrożenie na drodze wymuszają chociażby pierwszeństwo, z ich ust padają również nie cenzuralne słowa. .
Jakość obsługi
Oferta
Poziom cen
Wygoda
2.75

~Monia / 2017-07-01

Tragedia niedorobiony kierowca któremu nie chciało się otworzyć łuku żeby włożyć duży bagaż. Kierowca niesympatyczny i chamski, 2 godzinne opóźnienie w stosunku do rozkładu. Na pewno nigdy więcej jie skorzystałam z usług tej firmy i nie polecam tez innym.
Zalety

Brak jakichkolwiek

Wady

Koszmarna obsługa, spóźnienia.

Extra informacje

Raz

~pasażerka / 2016-07-24

Super, że w Skomielnej Białej mogłam sobie czekać do śmierci pomimo rozkładu na autobus skoro z powodu korków kierowcy omijają tę miejscowość bez żadnej informacji na przystanku. To samo w drodze powrotnej. Kierowca poinformował nas, że jak nie będzie korków to owszem przejedzie przez Skomielną, Ciekawe gdzie by mnie wysadził jak by był korek.
Jakość obsługi
Oferta
Poziom cen
Wygoda
2.50