Opiniuj24.pl - Podziel się opinią!

  • Zakupy
  • /
  • Sklepy internetowe
  • /
  • Pixmania.pl
  • /
  • 1

Opinie o Pixmania.pl

Asortyment
3.47
Dostawa
2.47
Łatwość zamawiania
3.15
Obsługa i reklamacje
1.59
Poziom cen
3.27

Średnia ocen

2.79

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

41

dodanych opinii

 

Witam przestrzegam wszystkich przed zakupami w sklepie Pixmania.W połowie grudnia 2014 zamówiłem w sklepie internetowym telefon komórkowy przy zamówieniu dokonałem wpłaty 257,34zł po kilku emailach ponaglających poproszono mnie o przesłanie dowodu wpłaty co też natychmiast uczyniłem od 28.12.2014r do dnia dzisiejszego wysyłam zapytania bez odpowiedzi nigdy więcej nie dokonam zakupu w tym sklepie infolinia także nie odpowiada!
Zalety

Brak

Wady

Brak kontaktu i odpowiedzi oraz brak realizacji zamówienia

Extra informacje

W listopadzie zakupiłam towar. Otrzymałam tylko cześć zamówionego towaru ( podobno nie zostało wyprodukowane więcej i nie wiadomo kiedy będzie). Wpłacona była zaliczka W LISTOPADZIE, poprosiłam o zwrot nadpłaty. Otrzymali wszystkie potrzebne dane. Mija właśnie 4 miesiące – i nie ma ani złotówki. Przelew, który ja wykonałam do Pixmanii doszedł w ciągu jednego dnia – przelew od pixmanii do mnie – rzekomo wykonany – nie dotarł do mnie do dzisiaj. Mimo tego, że wielokrotnie dzwoniłam na infolinię prawie za każdym razem byłam zbywana przez osoby, które mówiły, że wszystkim się zajmą… Tutaj obsługa jest tragiczna. Przeprowadziłam wiele rozmów. NIC się nie da załatwić! Zostałam potraktowana, jak ktoś, kto nie ma żadnego prawa, jako klient. Posiadam całą korespondencję z BOK. – Państwo nie raczą nawet zadzwonić do klienta. Przestrzegam wszystkich przed robieniem zakupów w tym sklepie - zostatniecie Państwo oszukani albo nawet okradzeni (bo to chyba tak trzeba nazwać po takim czasie). Nie liczcie na zadną odpowiedź z tego sklepu. BOK owszem istniej i szczerze wierzę, ze tak jak w innych firmach także i tu – stworzona została do udzielania informacji klientom. Prawdopodobnie miało tak być także w firmie Pixmania/Fotovista. Piszę prawdopodobnie gdyż niestety nie miałam okazji się o tym przekonać. Niestety nie spełnia swojej funkcji, do jakiej przypuszczam została powołana. Dział BOK został stworzony i na tym kończy jego funkcjonalność - nic nie można tam ustalić, dowiedzieć się, otrzymać jakiejkolwiek informacji. Ponownie proszę o umieszczenie mojej opinii o sklepie Pixmania/Fotovista . Swoim komentarzem przestrzegam innych potencjalnych klientów przed zakupami w tym sklepie, a teraz także przed serwisem BOK. Moja opinia pozwoli innym klientom i kontrahentom zastanowić czy warto dokonywać zakupów w firmie Pixmania/Fotovista i narażać się na niepotrzebny stres. Podsumowując – obsługa BOK pozostawia wiele do życzenia, klient nie ma co liczyć na terminowe dostarczenie przesyłki ani na zwrot zaliczki. Nigdy i z zadną firmą na świecie nie miałam takich problemów jak z Pixmania/Fotovista. Firmy o zasięgu światowym, znacznie większe – zaliczkę zwracają w ciągu max 3 dni, a potwierdzenie otrzymuje się w ciągu 20 min. Obsługa jest dużo sympatyczniejsza, a tłumaczenie „nie możemy wysłać potwierdzenia bo mamy duży dział finansowy” uznałyby za co najmniej żenujące. Dodam jeszcze, ze firma Pixmania/Fotovista nadal prowadzi politykę oszukiwania Klienta.
Naczytałam się opinii i zaczynałam się powoli bać tego co będzie... Produkt całkiem drogi, 1300 z kosztem przesyłki. Drogi jak na ucznia bez zarobków... Ale uznałam, że zaryzukuję. Naprawdę paczka doszła w 2 dni, stan idealny. Serwisu nie używałam, ale myślę, że będą problemy. Samo to, że tzeba wysyłać do Francji to porażka! Generalnie sklep świetnie się spisał. Specjalnie zadaję sobie trud, aby podzielić się doświadczeniem z ludźmi, których zastraszyły opinie. Może być dobrze.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
4.20
Zalety

Ceny, tempo dostawy, ceny, szeroki asortyment,

Wady

brak polskiej instrukcji, serwis we Francji

Extra informacje

1300zł

~marian1973 / 2009-02-12 21:37:00

kupowałem 3 razy w tej firmie, i miałem same kłopoty. Pierwszy raz odmowilem bo bym czekal ponad miesiac. W ostatnim zamówiłem 3 produkty dostałem dwa, czekam juz cztery tygodnie za tym jednym i nic. Dzwoniłem do firmy kurierskiej i w dzien wyjasnilem ze ten jeden produkt (miały isc w jednej paczce) pixmaNIA wyslala do innego klienta. Dzwonilem do pixmani to kaza mi czekac do 20 dni na wyjasnienie, i przysylaja mi mailem jakiś formularz reklamacji który mam wyslac do Francji!!!. Jak sie juz wyjasnilo, że źle wysłali paczkę to każą mi czekać 7-10 dni na wyjaśnienie przyczyn zaginiecia, i wtedy wyślą. Do dzisiaj nie mam produktu. Trzeci zakop nie odebralem, chcialem zrezygnować z zakupu przed wysyłka, ale w przegladarce Opera to nie dzialalo, dziwne zamówić można było w operze ale juz odmowić nie można było, tzn. wypelnia sie fajnie formularz odmowy, klikarz wyslij i kiedy czlowiek mysli ze poszlo to nic bardziej mylnego. Polapalem sie jak dostalem maila z nr zamówienia, że można sledzić paczkę. Odesłalem i też czekam na awrot pieniedzy do dzis. Poza tym namawiają klienta na dodatkowe koszty tzw. spokojne zakupy czy coś tam.
Zalety

pozornie tansze towary

Wady

ta firma powinny sie zajać nasze leniwe urzedy które od tego sa

Extra informacje

Pixmania jest sklepem dla wymagających klientów. Dowiedziałem się, że są dostawcą dla polskich sklepów internetowych więc po co przepłacać u innych. Kupuje w Pixmanii od paru lat i jestem bardzo zadowolony. Ostatnio kupiłem garnki do kuchni. Żona jest bardzo zadowolona. Przesyłka dostarczona zgodnie z zamówieniem. Polecam.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
4.60
W listopadzie zakupiłam towar. Otrzymałam tylko cześć zamówionego towaru ( podobno nie zostało wyprodukowane więcej i nie wiadomo kiedy będzie). Wpłacona była zaliczka, poprosiłam o zwrot nadpłaty. Otrzymali wszystkie potrzebne dane. Mija właśnie 2 miesiące – i nie ma ani złotówki. Nie dostałam także oryginałów faktur. Przelew, który ja wykonałam do Pixmanii doszedł w ciągu jednego dnia – przelew od pixmanii do mnie – rzekomo wykonany – nie dotarł do mnie do dzisiaj. Mimo tego, że wielokrotnie dzwoniłam na infolinię prawie za każdym razem byłam oszukiwa przez Paulinę W. i Pawła L, którzy mówili, że wszystkim się zajmą…Tutaj obsługa jest tragiczna. Przeprowadziłam wiele rozmów z Pauliną W. i Pawłem L. . NIC się nie da załatwić! Zostałam potraktowana, jak ktoś, kto nie ma żadnego prawa, jako klient. Posiadam całą korespondencję z BOK z Pauliną W. i Pawłem L. – Państwo nie raczą nawet zadzwoni c do klienta.

[email protected] / 2009-01-27 15:35:00

Szanowni PaństwoPixmania.com należy do grupy Fotovista SA, która prowadzi różną działalność. Wizytówki są proponowane przez stronę Mypix.com, również należący do tej grupy. Ten Serwis jest obecny w 11 krajach, natomiast w Polsce ta usługa nie jest proponowana. Pixmania.com nie proponuje wydruku wizytówek nawet za skromną opłatę. Jeżeli dostają Państwo podobne oferty, proszę o niezwłoczny kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta. Bezpłatna infolinia jest aktywna na stronie od godziny 9 do 17, od poniedziałku do piątku. Barbara - Mediator Pixmanii: [email protected]
Dostałem ofertę zakupu wizytówek, wyboru wzoru itd. Miało byc gratiś ale jak to bywa na końcu okazalo się że trzeba ponieść skromn opłaty. Zapłaciłem wymaganą kwotę (przelew na podane konto) i......... Co dalej wiadomo. Naiwnych nie sieją.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
2.40
Zalety

Doskonale zredagowana podpucha

Wady

Pieniążki do widzenia ale od wizytówek nie usłyszałem Dzień dobry.

Extra informacje

Nie mam nic bo to oszustwo

~mldream / 2009-01-23 07:46:00

Witam serdecznie przyszłych niezadowolonych klientów sklepu PIXMANIA!Niestety postanowiłem zadać sobie sporo trudu i napisać na wszystkich stronach o reputacji sklepów internetowych i jak zostałem załatwiony przez sklep PIXMANIA.Sklep PIXMANIA strona i infolinia to na pierwszy rzut oka rewelacja – nic bardziej mylnego…Miłe panie z infolinii maja tyle do decydowania co niemowlak przed urodzeniem. Centrala jest w Francji i ma w d.pie to co myśli zawiedziony frajer z Polski.Postanowiłem (niestety) nabrać się na miłe panie i eleganckie prowadzenie strony internetowej. Zakupiony towar dotarł do mnie po wielu dniach i niestety był przechodzony (używany) jestem elektronikiem z zawodu więc wiem co pisze.Ale kłopoty nadchodziły – odtwarzacz zaczyna się zawieszać w czasie odtwarzania – telefon do Pixmania (miła pani) prosi o telefon do serwisu i sprawa zamknięta. Telefonuje do serwisu firmy w Polsce i pierwsza niespodzianka miła osoba informuje mnie że z firmą PIXMANIA nie mają nic wspólnego !Ponownie telefon do miłych pań – tak myślałam – informuje pani i prosi o przedstawienie problemu i informuje o wysłaniu kuriera do mnie.Kurier dociera szybko i szybko znika z produktem.Po 2 tygodniach telefon po informacje (co jest grane) do miłych pań a tutaj info – paczka nie dotarła ale wszystko ok!Po kolejnych kilku dniach info – paczka została wysłana do FRANCJI! ( serwis PIXMANIA nie firmowy produktu!!! )Kolejne 2 tygodnie info – paczka dotarła do centrali.Kolejny miesiąc na naprawę – takie jest prawo europejskie ( 30 dni roboczych na zdiagnozowanie usterki ) informowałem się nawet u rzecznika praw konsumenta.Ale prawo inne dla pachnących francuskich serwisów.Kolejne 2 tyg. Paczka wraca ale w 2 opakowaniach !Urządzenie jest w stanie gorszym jak wysłałem ledwo sklejone do kupy i nadal niesprawne.(info po francusku)Nie wiem co robic dalej. . . . .NIE KUPUJCIE W TYM SKLEPIE !!! LUDZIE proszę was rozsądek!Pozdrawiam.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
2.40
Zalety

StronaMiłe panie przy telefonach ( infolinia)

Wady

Wszystko

Extra informacje

Prawie rok.

Jestem absolutnie rozczarowany zakupami w tym sklepie. Zamówiłem hybrydowy dysk Samsunga w tym a nie innym miejscu gdyż jest to jedyny punkt, w którym produkt ten był dostępny. Złożyłem zamówienie, opłaciłem koszmarnie drogą wysyłkę i otrzymałem dysk inny niż zamówiłem. W paczce wielkości sporego kuferka walał się dysk zawinięty w kopertę bąbelkową, dysk o symbolu HI nie zaś HJI jaki zamawiałem. Po długotrwałym poszukiwaniu kontaktu - dodam bezskutecznym - zdecydowałem się uruchomic procedurę zwrotu towaru - wwtedy też odpisał mi jeden z pracowników sklepu następującymi słowy UWAGA bo trudno w to uwierzyć: "Uprzejmie informuje, ze zamowiony przez Pana produkt HM160HJI w opisie na stronie jest oznaczony symbolem HM160HI" - innymi słowy doszło do manipulacji, tym bardziej że w złożonym zamówieniu pojawia się tylko nagłowek, który informuje, że zamówiony model jest dyskiem hybrydowym o oznaczeniu HJI z wbudowaną pamięcią 256MB FLASH. Otrzymałęm najzwyklejszy dysk 5400obr 8MB cache. Jako, że dysk przesłany został prosto z Francji, nie decyduję się na zwrot towaru, naczytałem się opinii rozczarowanych tą procedurą klientów, niektórzy z nich po kilku miesiącach od wszczęcia procedury nadal czekają na zwrot pieniędzy. ZADOWOLENIE Z ZAKUPÓW ŻADNE. Po wystawieniu tej opinii, pracownik sklepu via e-mail skontaktował się ze mną w celu przyznania, że opis zawiera błędy, prosząc o przygotowanie paczki do wysyłki. Tak też zrobiłem. Po tygodniu zjawił się kurier, który zabrał paczkę. O przebiegu procedury byłem informowany mailowo do momentu odebrania przesyłki przez centralę PIXMANIA. Później 13 dni czekałem na przelew, aż moja cierpliwość się skończyła. Napisałem do sklepu i okazało się, że powinienem podać dokładne namiary na konto (SWIFT, IBAN itd) - o czym nikt nie wspominał w żadnej wiadomości. Jak w takiej sytuacji nie pomyśleć sobie, że sklep liczył na zaniechanie dalszych działań? ŻADNEJ INFORMACJI O KONIECZNOŚCI PODANIA MIĘDZYNARODOWYCH DANYCH IDENTYFIKACYJNYCH BANKU! Mało tego, dziś otrzymałem wiadomość, iż przelew został uruchomiony, ale dziwnym sposobem zwraca mi się kwotę umniejszoną o 1zł o wartość dysku oraz o całe koszty przesyłki! Zrozumiałbym brak zwrotu kosztów kuriera gdyby chodziło o moje rozmyślenie itd. Winę za całe zamieszanie ponosi sklep, to on przysłał mi towar inny niż zamówiłem! ABSOLUTNIE NIE POLECAM!
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
2.20
Zalety

podobno mieli dysk, ktorego szukałem

Wady

okazało się że to błąd w opisie; reszta to same minusy

Extra informacje