Opiniuj24.pl - Podziel się opinią!

  • Podróże i wypoczynek
  • /
  • Parki rozrywki
  • /
  • Park Rosenau Jarnołtówek
  • /
  • 1

Opinie o Park Rosenau Jarnołtówek

Atrakcje
5
Obsługa klienta
5
Poziom cen
4.89

Średnia ocen

4.96

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

45

dodanych opinii

 

Polecam, bardzo fajny park, zdecydowanie warty polecenia. Nasze dzieci były zachwycone, a to najlepsza rekomendacja. Nam również bardzo się podobało. Atrakcji jest bardzo dużo, dla każdego coś dobrego. Wszystkie stanowiska sprawne, działające, zadbane, do tego wszędzie jest ktoś z obsługi. Można zapytać, poprosić o pomoc. Najwyższy poziom, jesteśmy zadowoleni!
Atrakcje
Obsługa klienta
Poziom cen
4.67

~dagmaras / 2017-08-20 06:45:00

Wpadliśmy do tego parku przy okazji naszego pobytu w hotelu Gorzelanny. Dzieciaki były zachwycone, więc to najlepsza rekomendacja. Park jest warty swojej ceny, warto zapłacić za rozszerzony bilet wstępu. Ciekawe stanowiska, niesamowite interaktywne atrakcje, wielki basen i kino. Wszystkie atrakcje sprawne i zadbane. Miły i pomocny personel.
Atrakcje
Obsługa klienta
Poziom cen
5.00

~Lesnakma / 2017-07-30 14:28:00

Z pobytu w miasteczku rosenau jestem bardzo zadowolona. Fantastyczna opcja na spędzenie rodzinnego dnia z dziećmi. Ciekawe miasteczko, ładnie położone i zadbane. Dużo propozycji różnych atrakcji zwłaszcza dla dzieci. Warto wybrać się latem z uwago na wielki basen i ogromny dmuchany plac zabaw. Bardzo miły personel.
Atrakcje
Obsługa klienta
Poziom cen
5.00
Miejsce warte odwiedzenia odwiedzenia, zwłaszcza z pociechami. Najmłodsi znajdą dla siebie bardzo dużo ciekawych atrakcji, starsi też znajdą coś dla siebie. Ogólnie miasteczko przygotowane na odwiedziny starszych i młodszych. Bardzo przemyślany i ciekawy.
Atrakcje
Obsługa klienta
Poziom cen
5.00
Przyjemne miejsce, można się zrelaksować i fajnie pobawić. Bardzo dużo różnych miejsc do zwiedzenia, ciekawe interaktywne przyrządy. Bardzo duży dmuchany zamek dla dzieci, basen i lodowisko. Wszystko sprawne i działające, zadbane. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do miejsca i obsługi. Polecam.
Atrakcje
Obsługa klienta
Poziom cen
5.00
Miasteczko Rosenau zaskoczyło mnie bardzo pozytywnie zwłaszcza ilością i jakością atrakcji dla każdej grupy wiekowej, w tym dla dorosłych. Świetne miejsce na rodzinny wypad, spodoba się dzieciom. Bardzo miła obsługa, ceny ok jak na taką ilość stanowisk. Spędziłam tutaj miłe popołudnie z całą rodziną. Polecam.
Atrakcje
Obsługa klienta
Poziom cen
5.00

~jagodasz / 2017-06-29 17:50:00

Na pierwszy rzut oka niepozorny, poza tym niektóre opinie w internecie odstraszają, ale w efekcie nie żałuję, że zabrałam tam dzieci. Cena wstępu dość wysoka, ale warto, bo ilość stanowisk, atrakcji i obiektów wewnątrz jest naprawdę bardzo duża i warto wydać tę kwotę. Ciekawe, niespotykane stanowiska interaktywne, ogrom atrakcji dla dzieci, warto wejść do tawerny na dobre jedzenie. Świetny wielki basen i lodowisko.
Atrakcje
Obsługa klienta
Poziom cen
5.00
Świetne miasteczko rozrywki, fajnie przemyślane, tematyczne zakątki, np. pompy wodne, ogród wodny, jaskinia dzikich zwierząt. Bardzo fajne kino w efektami specjalnymi, ogromny basen i naprawdę wielki zamek dmuchany. Podobało się całej mojej rodzinie. Ceny biletów dość wysokie, ale za takie atrakcje mogą być.
Atrakcje
Obsługa klienta
Poziom cen
5.00

~Tomaszjjj / 2017-06-14 14:50:00

Park Rosenau leży w bardzo bliskiej odległości od hotelu Gorzelanny, w którym moja firma miała warsztaty. Miłym zaskoczeniem jest fakt, że to jest miejsce nie tylko dla dzieci. Grupa dorosłych, w tym ja, bawiliśmy się w nim świetnie i każdy znalazł coś interesującego dla siebie. Wielki plus za pyszne jedzenie w samym środku parku- klimatyczna tawerna z przystępnymi cenowo daniami.
Atrakcje
Obsługa klienta
Poziom cen
5.00
Miasteczko zrobiło na mnie i mojej rodzinie naprawdę pozytywne wrażenie. Pomijam długie kolejki do kas, bo tam gdzie są ciekawe atrakcje, tam są kolejki. Swoje trzeba było odstać, alw warto było, bo wewnątrz miasteczko zaskakuje wielością atrakcji dla dzieciaków, ale dla starszych też. Ogólnie wyszliśmy bardzo zadowoleni, dzieci szczęśliwe i pytają, kiedy tu wrócimy, więc podobało się :)
Atrakcje
Obsługa klienta
Poziom cen
5.00