Opiniuj24.pl - Podziel się opinią!

  • Internet
  • /
  • Dostęp do internetu
  • /
  • Orange Business Everywhere
  • /
  • 6

Opinie o Orange Business Everywhere

Cena
3.38
Niezawodność
3.54
Obsługa klienta
3.87
Parametry
3.69

Średnia ocen

3.62

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

53

dodanych opinii

 

~tomek / 2008-02-08

Działa a w zasadzie nie działa, więc szkoda pieniędzy. Zapłaciłem ponad 600 zł za to badziewie a do tego 60 zł miesięcznie. Biorąc pod uwagę że podpisałem umowe na 2 lata to jest totalna porażka. Na szczęscie w domu mam stałe łacze ale w pracy w samym centrum Warszawy gdzie wydaje mi się powinno smigać extra jest katastrofa. Nie spodziewałem się cudów po tej ofercie wiadomo mobilny ale zeby ąż tak kiepsko działało to porazka. Zostałem oszukany przez firmę ORANGE i tyle. Niebawem stracą klienta.
Zalety

Brak

Wady

Prawie nie działa

Extra informacje

~1cezar / 2008-01-16

kupiłem najdroższą karte (option gt max)za chyba z 5 stów i abonament za 49 zł, pocztę średnio 20 mało ważących wiadomości ściąga ok 10 minut, kiedy jest jakaś większa, blokuje sie całkowicie, program obsługujący po uruchomieniu za każdym razem muszę grzebać w opcjach zaawansowanych i ustawiać identyfikator połączenia ...PO PROSTU DNO !!!
Zalety

o

Wady

max

Extra informacje

od 2 miesięcy, karta ok 500zł abonament 49 zł

~klocek / 2008-01-08

Chciałbym sie odnieść do tego neta to wogule niema przepływu,żeby po 3 dniach wykończył sie limit.Oprucz tego jak bym chciał kontaktować sie ze znajomymi kupił bym telefon,bo tu chodzi tylko gg,a w telefonie tez można mieć gg.Gdzie jest ochrona konsumęta czy my nie mamy żadnych praw,oszukali przy zakupie nikt nie wspomniał o limitach 500kb to płyta cd ma 700.Użytkownicy łaczcie sie zerwać z nimi umowe ale jak to zrobic bez kary.
Zalety

zero

Wady

wszystko

Extra informacje

ponad miesiac