Opiniuj24.pl - Podziel się opinią!

  • Internet
  • /
  • Dostęp do internetu
  • /
  • Netia Szybki Internet
  • /
  • 7

Opinie o Netia Szybki Internet

Cena
4.2
Cena/Jakość
2
Niezawodność
3.95
Obsługa klienta
3.63
Oferta
4
Parametry
4.15

Średnia ocen

3.65

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

877

dodanych opinii

 

~Waldek / 2016-09-01

Korzystam od jakiegoś czasu, na prędkość netu nie ma co narzekać na Warszawskich łączach. Cenowo przytępnie.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
4.00
Zalety

cena, szybkość

Wady

Extra informacje

~Mikołajka / 2016-08-30

Nigdy nie byłam zbytnio przekonana do internetu mobilnego. Zawsze wydawało mi się, że będzie tracił sygnał jak tylko gdzieś wyjadę. Od kilku miesięcy korzystam jednak z oferty w Netii i jestem bardzo zadowolona. Mogę spokojnie jeździć na działkę i dalej mieć dostęp do netu
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
4.25

~Magdalena / 2016-08-29

Ogólnie usługi ok. Tv, internet działa prawidło. Czasami drobne awarie. Zastrzezenie mam za to do traktowania klijenta. Obenie podpisałam trzecią już umowe z tą firmą. Za każdym razem, gdy kończy się umowa firma rząda zwrotu sprzętu. I wszystko byłoby w porządku, gdyby nie cyrk jaki w tym momencie powstaje. Za pierwszym razem przez rok ! wysyłalam do firmy potwierdzenie zwrotu sprzętu, wraz z imieniem i nazwiskiem osoby która się podpisała pod protkołem odbioru. Za każdym razem jakaś Pani z infoliny mówiła, że już wszystko wyjaśnione, sprzęt widnieje w systemie jako zwrócony. Pisma jednak z notą obciążeniowà do zapłaty na ogromną kwotę dalej przychodziły. Na sam koniec, żeby było bardziej ciekawie zaczeły się telefony od komornika. Netia pomimio zapewnien, że wszystko ok sprzedała nieistniejące zadłużenie do komornika !! Przez rok sie z nimi walczyłam. Niestety w międzyczasie, nim się cyrk nabrał rumienców podpisałam kolejną umowe... i znow to samo. Sprzet zwrócony, dane osoby która odbierała są, Pani z infolinii zapewnia, że wszystko absolutnie ok a noty obciązeniowe na 1050 źł przychodzą, wystawione z powodu braku zwrotu sprzętu. Żeby było ciekawiej, dziś w trakcie rozmowy Pani z infolinii po prostu przerwała połączenie... to w jaki sposob traktuje sie klijenta w tej firmie jest poza wszelkim komentarzem. Dla mnie to poprosu usiłowanie wyłudzenia kolejnych płatności.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
2.50
Zalety

Niestety ze wzgledu na powyższe brak

Wady

Zle traktowanie klijenta, wyłudzanie opłat,

Extra informacje

~Niezadowolony / 2016-08-28

Nie polecam. Ostatnimi czasy co chwilę przerywa albo wcale go nie ma. Wszelkie naprawy awarii trwają wieki. Przede wszystkim rano, kiedy potrzeba coś na szybko sprawdzić to albo ładuje się pół godziny albo nawet tego nie robi. W ciągu ostatniego tygodnia całe dwa dni nie było dostępu do Internetu. Pozdrawiam.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
2.75
Zalety

Dogodna cena

Wady

Częste awarieZbyt długie radzenie sobie z usterkamiZaniki łączności

Extra informacje

~Merlin660 / 2016-08-26

Witam. Mam Internet w Netii od tygodnia,tak więc trudno mi obiektywnie ocenić,ale póki co,jestem zadowolony. Instalacja została przeprowadzona fachowo,pan był uprzejmy,a umowa na 22 MB faktycznie jest 18-19MB. Filmy online czy Youtube bez problemu. Żadnych skoków ani spadków prędkości na razie nie stwierdzam. Test prędkości(posiadam router Netia Spot) na kilku portalach jest identyczny,PING 30. Poprzednio Internet miałem z MNI TELECOM.Firma przestała działać,nabijając ludzi w butelkę.WadyProblem z dodzwonieniem się na opolską infolinię.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
4.25
Zalety

Wady

Problem z dodzwonieniem się na opolską infolinię.

Extra informacje

~Damiano / 2016-08-24

Korzystam z pakietu Netii i jak najbardziej jestem zadowolony. Przed wyborem długo zastanawiałem się jakiego operatora, jaki pakiet wybrać. Padło wlaśnie na Netie - w mojej okolicy zdecydowanie byla to najbadziej korzystna oferta. Jestem ich klientem już kilka lat, niedlugo zmieniam umowe na nowa, mam nadzieje, ze bedzie rownie korzystna jak do tej pory.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
4.75
Zalety

cena, szybkosc internetu

Wady

Extra informacje

~marcus / 2016-08-23

A ja narzekać na netię nie mogę. Od prawie roku nie mam żadnych problemów z internetem. Jest stabilny, szybki i mają ok obsługę. Tyle w temacie.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
3.75
Zalety

Stabilność, obsługa

Wady

Extra informacje

~LakiLuk / 2016-08-18

Och korzystamy z Netii (moja rodzinka) od (chyba) 1999 lat od 9 mamy internet, były problemy nie raz. Na początku czyli te 9 lat temu przez kilka miesięcy mieliśmy internet 500 Kb/s zamiast 2 Mb/s ale na szczęście reklamacja została wtedy przyjęta i mieliśmy spory zwrot. Było też kilka awarii, ale niestety jakieś 18 miesięcy temu okłamano nas że osiągniecie 50 Mb/s w naszej lokalizacji jest jak najbardziej możliwe - nie było, i do dziś nie jest max 24 mega - i tego im jakoś zapomnieć nie mogę Dlatego chyba pora się rozejrzeć za czymś innym - byle nie za vectrą. Router z Netii fajny, ale w ciągu roku to już 3-ci, dwa miału usterkę fabryczną (chyba, tak wnioskuję). Plus taki że szybko reagują, i panowie do dwóch dni potrafią przyjść i zobaczyć co się stało, telefoniczna pomoc techniczna też stoi na - powiedzmy dobrym poziomie, ale kwiatki też były, kiedy jedna konsultantka nie potrafiła pomóc to najzwyczajniej się rozłączyła. Czasami - na szczęście tylko czasami trzeba dzwonić na infolinię kilak razy bo czasami każdy kolejny konsultant mówi co innego. - Ale Jak czytam to co ludzie wypisują na Vectrę, to chyba w Netii nie ma najgorzej przynajmniej jeśli o mnie chodzi.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
3.50
Zalety

Dobra telefoniczna obsługa techniczna, szybkie i sprawne wymienianie sprzętu na nowy, mało awarii, duże możliwości konfiguracyjne routera Netii, maksymalnie 3 tygodniowy okres oczekiwania na złożoną reklamację - niektóre uwzględnione - cóż za niespodzianka :) Zdalne aktualizowanie oprogramowania Routera należy mimo wszystko zaliczyć jako plus.

Wady

Kłamanie co do możliwości technicznych i prędkości internetu, aby tylko przedłużyć umowę, namolne telefony z ofertami dodatkowymi, trzeba zadzwonić i wydać polecenie o wycofaniu zgody na otrzymywanie materiałów.... itd, itd - wtedy jest spokój. Nie spójne wypowiedzi, czasami każdy konsultant mówi co innego.

Extra informacje

Od 1999 roku, telefon, od 2007 roku, telefon + internet

~Marek / 2016-08-17

Przestrzegam przed korzystaniem z usług Netii. Wyłudzają pieniądze pod hasłem "ochrona przeciwspamowa - PS".Po zawarciu umowy można zrezygnować z ochrony PS, ale nie można zrobić tego przy zawieraniu umowy.Liczą na zapomnienie, i na te kilkanaście złotych co miesiąc czyli rocznie prawie 200 zł.Zrezygnowałem i potwierdzili, że skutecznie.Za jakiś czas w rachunkach znowu znalazłem naliczenie za PS.Zareklamowałem - przyznali, że to ich błąd.I znowu, za jakiś czas, naliczali PS,

~Aga_Be / 2016-08-12

Mam internet od miesiąca, na razie nie było żadnych problemów. Prędkość większa niż u poprzedniego dostawcy, a do końca roku mam za darmo.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
4.50