Opiniuj24.pl - Podziel się opinią!

  • Internet
  • /
  • Dostęp do internetu
  • /
  • Netia Szybki Internet
  • /
  • 4

Opinie o Netia Szybki Internet

Cena
4.18
Cena/Jakość
2
Niezawodność
3.92
Obsługa klienta
3.61
Oferta
4
Parametry
4.12

Średnia ocen

3.64

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

884

dodanych opinii

 

~ryś / 2017-03-01

Tv na niskim poziomie!!słaby internet,w umowie jest do 20 mg ,a w rzeczywistości jest połowa!!!!!Nie polecam..
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
3.33
Zalety

żadnych.

Wady

tv, internet na poziomie XX wieku!!

Extra informacje

~kosa / 2017-02-26

Internet tragedia, płaczę właśnie nad jego niemrawością. Jest do tego stopnia kaszaniasty,że uniemożliwia pracę, a mieszkam w Wawie i to wcale nie na jakimś zadupiu tejże. Ponadto reprezentant nakłamał że będzie dekoder ze storage w chmurze. Jest... UWAGA: storage na urządzeniu zewnętrznym po USB, a to urządzenie... Trzeba sobie zorganizować samemu :) Aaa, 40+ GB, więc większości Pendrive nie podłączycie, zresztą - i tak przeciętny film zajmuje w ich formacie 10 GB (TAK! Nie żartuję! trzymają je chyba kompletnie bez kompresji!!!) więc... Szkoda gadać.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
2.50
Zalety

Tani

Wady

Tragiczna jakokś usług praktycznie pod każdym katem.

Extra informacje

Okres próbny

~Ayoola / 2017-02-20

Very sad that since I was given contract the so called "umowa" (2 weeks precisely), no one comes for installation. Aside that, a consultant hung off while I was speaking about installation.Very poor and sad ways of treating customers.I work also as a customer service specialist, I had never treated customer in a rude way by hanging up when customer speaks.Please, try to employ few English speakers as well. There are expatriates in Poland, not everyone speak and understand Polish language clearly, everybody need internet connection at home.

~orzeł1 / 2017-02-16

Od niedawna mamy pakiet 900mb światłowodu i musze powiedzieć, że jesteśmy zachwyceni! Internet jest NIESAMOWICIE szybki, ściąganie zajmuje dosłownie sekunde. Nowy ruter który dostaliśmy do tego netu też ładnie sie sprawuje w całym domu dobrze łapie. Szczegolnie w porównaniu z neostradą ,gdzie wcześniej nie szło nieraz nic pobrać.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00
Zalety

bardzo szybkidziała bez problemów

Wady

Extra informacje

od stycznia

~kow / 2017-02-15

Nie wiem skąd tyle jadu na Netię. Mieszkam w Warszawie od sierpnia mam Gigakablówkę i co tu narzekać ? Poprzednio miałem UPC teraz płace prawie połowe mniej za podobne usługi tylko , że tu mam jeszcze nagrywarkę, i działa ok. Menu w dekoderzy to chyba z 10 lat różnicy tak samo jak to że dekoder jest chyba z 10 razy mniejszy. W sumie na UPC nie narzekałem - tylko ta cena!!!
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
3.75
Zalety

dekoder, nagrywarka,

Wady

Extra informacje

~folko / 2017-02-08

Parametry spoko ale OSZUKUJĄ przy przedłużaniu umowy, radzę uważać.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
3.00

~Adrian / 2017-01-29

Mam netie na lączach llu do 20mb max, ping na speedtescie 9, down 16 up 1,2~ zero problemów zaś w neostradzie przez ponad rok czasu same problemy.. lossy utraty pakietów ping w netii w league of legends 38 w neo kolo 70 ,+ problemy na Telia.net (miałem vdsl do 80mb) zaś realnie miałem down 36 up 7.To samo infolinia, dzwonię w środku tygodnia czy to na obsługę klienta czy pomoc techniczną to nie czekałem więcej niż minutę jedynie w sobotę troszkę dłużej trzeba czekac.W neostradzie czasami czas dochodził do 15-20 minut może nawet dłużej żeby ktoś odebrał ...NETIA >>> neostrada (specjalnie z małych)
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00
Zalety

niskie pingidość znośny down/up jak na adslmiła obsługa

Wady

narazie żadnych!

Extra informacje

4 lata temu, przez 24mies teraz przez tydzień

~mosiur 81 / 2017-01-26

w żywcu chodzi super 3 lata 2 awarie po 2 h predkość zawsze 50 mega polecam
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00
Zalety

predkość stabilność

Wady

dlamnie brak

Extra informacje

~Przedsiębiorstwo / 2017-01-26

Internet stacjonarny w Netii to katastrofa!!!! Na początku usługi dział bez problemów . Od ponad roku są same problemy!!! Bardzo wolny, ciągle się zawiesza, często nie można otworzyć nawet skrzynki mailowej nie mówiąc o jakichkolwiek innych operacjach. Obsługa fatalna i niekompetentna. Słowem totalna porażka!!!!!
Zalety

Brak

Wady

Wolny nie odpowiada deklarowanym parametrom przesyłu, częste reklamacje, często brak możliwości jakichkolwiek połączeń, niekompetentna obsługa ( zapewniają że będzie działać a prawda jest zgoła inna - brak dostępu przez kilka dni )

Extra informacje

~Beata / 2017-01-25

Mam światłowód 100 Mb od dwóch lat w cenie 65,90 zł miesięcznie i jestem bardzo zadowolona. Na początku był poślizg z instalacją, mały zgrzyt - namieszali coś z moim numerem telefonu i nie mogli się dodzwonić, żeby umówić się na instalację. Niestety musieli wiercić brrr i niezła dziura w ścianie im wyszła (w Vectrze miałam internet w gniazdkach). Modem niestety pierwszy był do wymiany, ale musieli przyjechać kolejny raz innego dnia bo nie mieli ze sobą drugiego. W ramach przeprosin dali bonifikatę, czyli dwa dodatkowe miesiące gratis o ile dobrze pamiętam. Aby mieć internet wifi musiałam zakupić router - nie było go w cenie. Awaria internetu przez dwa lata zdarzyła się jeden raz, szybko usunięta.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
4.75
Zalety

prędkość, niezawodność

Wady

konieczność kupienia routera wifi

Extra informacje

umowa od dwóch lat, opłata miesięczna 65,90 zł