Opiniuj24.pl - Podziel się opinią!

  • Zakupy
  • /
  • Sklepy internetowe
  • /
  • Merlin.pl
  • /
  • 1

Opinie o Merlin.pl

Asortyment
4.44
Dostawa
4.27
Łatwość zamawiania
4.63
Obsługa i reklamacje
4.2
Poziom cen
4.04

Średnia ocen

4.32

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

1557

dodanych opinii

 

Niestety nie mogę powiedzieć wiele dobrego o tym sklepie. Jako, że sama pracuję w handlu, naprawdę mam wiele zrozumienia dla różnych sytuacji z tym związanych. Ale ta sytuacja jest na tyle absurdalna, że choć nigdy tego nie robię, tym razem napisze negatywny komentarz. W ich przypadku zdarzyło się opóźnienie towaru. OK. Bywa. Musiałam zrezygnować z zamówienia i zwrócić towar. Jesteśmy na ostatnim etapie, czyli na wystawieniu korekty do faktury. Wysłałam do nich 6 (!!!) maili w odstępach jedno tygodniowych z prośbą o wystawienie korekty faktury. Za każdym razem ta sama odpowiedź " Szanowna Pani, dziękuję za odpowiedź.Korektę faktury może wystawić jedynie Dział Księgowości. W dniu dzisiejszym prześlę taką informację ponownie z prośbą o pilne przesłanie dokumentu."Serio? Półtora miesiąca to musi trwać i 6 maili z prośba o korektę? To nie są opóźnienia w dostawie czy brak towaru. To są 2 minuty pracy!Nie polecam tego sklepu.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
2.60
Zalety

Brak zalet

Wady

Brak towaru na magazynie; brak obsługi posprzedażowej

Extra informacje

~Marzena / 2017-05-14 07:56:00

Tragedia. Ogłaszają się że dostawa do 2 dni, ja czekam już 7 nie wiem czy spodziewać się paczki jutro. Dwukrotnie pisali mi maila, że wskazany przeze mnie kiosk ruchu jednak już nie jest aktualny (na stronie nie ma takiej informacji). I teraz będę jechać na koniec miasta po zamowienie. Skusiła mnie niższa cena ale absolutnie nie jest warta takiego czekania i nerow.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

Brak

Wady

Długa dostawa, ciężki kontakt, brak aktualności na stronie.

Extra informacje

Po dość długim czasie skusiłam się na zakupy w Merinie... 30. 09. o 11.32 zamówiłam płytę This Is Where I Live (CD - William Bella), obok której widniała informacja o realizacji w ciągu 24 godzin. Zamówienie zostało potwierdzone natychmiast. 4.10. - po kontakcie telefonicznym z mojej strony - otrzymałam mail następującej treści: "Informujemy, że realizacja Twojego zamówienia uległa wydłużeniu ze względu na brak dostępności produktu u dostawcy, za co bardzo przepraszamy. Brakujący towar zamówiliśmy u innego dostawcy, dokładając wszelkich starań, by zamówienie zostało zrealizowane jak najszybciej. Twoje zamówienie planujemy wysłać: 2016-10-06" Niestety, w piątek, 7.10. o 15:30 moje zamówienie #62288726, bez jakichkolwiek wyjaśnień czy przeprosin, zostało po prostu anulowane. Obiecałam sobie - podobnie jak kilka lat (chyba dwa) temu w analogicznej sytuacji - że już więcej nie skorzystam ze sklepu Merlin.pl, ponieważ uważam za wysoce nieprofesjonalne proponowanie zakupu czegokolwiek, co tak naprawdę nie znajduje się w ofercie sklepu.
Asortyment
Poziom cen
1.00
Zalety

Brak

Wady

Brak kompetencji, niepoważne traktowanie Klientów

Extra informacje

Fatalna realizacja zamówinia- 1 płyta. W dniu 4 kwietnia br. zamówiłam płytę na merlin.pl. Otrzymałam maila zwrotnego, że towar zostanie wysłany w dniu 5 kwietnia br.dzsiaj mamy 13 kwietnia i nic się nie ruszyło. W dniu 12.04 interweniowałam i otrzymałam informację, że towar zostanie wysłany po godzinie 19.00.Niestety nic się nie zadziało. Kiedy zadzwoniłam w dniu dzisiejszym, tj. 13.04 usłyszałam od konsultantki, że ona nie odpowiada za magazyn i nie pójdzie na magazyn pakować mi towar. Ona jest od udzielania informacji o statusie zamówienia.Żenada.Brak kompetencji.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
2.80
Zalety

Nie widzę żadnych

Wady

Brak kompetencji, nie realizowanie zamówień, brak jakiejkolwiek reakcji na interwencję, brak odpowiedzialności

Extra informacje

~Justyna / 2016-12-22 07:14:00

Pisali na stronie, że zamówienia złożone do 21 grudnia zrealizują do świąt. Najpierw napisali, że jednej z zamówionych rzeczy nie ma i oddali kasę. Zapewniali, że reszta będzie jak najszybciej wysłana. A dzisiaj dostaję maila, że nie mają wszystkich pozycji i wysyłka planowana jest na 27 grudnia. A wtedy to ja już nie potrzebuję tych rzeczy. Więc zbieram manele i idę po prezenty, bo te zamówione i opłacone przyślą ale chyba na święta wielkanocne. Więcej u nich nie zamówię. A to co przyślą dostaną z powrotem.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
2.60
Beznadzieja. Złożyłem zamówienie i je opłaciłem. Na stronie była informacja, że towar wysyłają w ciągu 48 godzin. Po trzech dniach zamiast książki dostałem maila, że "względu na brak dostępności produktu u dostawcy" planują wysłać przesyłkę za cztery dodatkowe dni. Nie wysłali jej, a zamiast tego przyszedł mail "zamówienie zostało już skompletowane i przygotowane do odebrania przez przewoźnika." Minęły kolejne trzy dni, przez które nic się nie działo więc zadzwoniłem. Pani potwierdziła, że status zamówienia jest taki, jak w mailu ale ona sprawdzi w magazynie i do mnie oddzwoni. Nie oddzwoniła. Dzwonię więc sam na drugi dzień (minęły już prawie dwa tygodnie od opłacenia towaru.) - kolejna panienka odbiera po pół godzinie wydzwaniania i mówi to samo, co wczorajsza: sprawdzi w magazynie i oddzwoni. Kiedy pani oddzwoni? Pytam. "Jak dostanę odpowiedź z magazynu" pada odpowiedź. Aha, więc to może być i w przyszłym roku? Dopytuję się. "Jest taka możliwość" odpowiada. Po wpisach widzę, że nie jestem wyjątkiem. Tą firmą powinien zainteresować się prokurator.
Dostawa
Obsługa i reklamacje
1.00
Sprzedają towar, którego nie mają jako dostępny. Najpierw przedłużają termin wysyłki, a po tygodniu anulują zamówienie. Nie odpisują na emaile. Wciąż czekam na zwrot przedpłaty.Wadydziady65zl
Zalety

Wady

dziady

Extra informacje

65zl

~Micky96 / 2016-04-24 15:38:00

Nie polecam zakupów w tej księgarni!! Zamówiłam tam dwie książki w listopadzie, ponieważ na stronie była informacja, że są na stanie. Wysłałam pieniądze, po czym dostałam wiadomość że książki nie są dostępne. Starałam się o zwrot pieniędzy,dzwoniłam- nikt nie odbierał telefonu, pisałam e-maile, niestety bez odzewu. Klienci nie zasługują na takie traktowanie...
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00

~Karolina / 2016-04-01 17:50:00

nie dostałam zwrotu pełnej kwoty za zwrot części zamówienia i koszty odesłania które wyniosły łącznie 26 złotych 49 groszy , a zwrócono mi tylko 17 złotych 48 groszy , poniosłam stratę i nigdy w życiu więcej nic nie kupię w merlinie.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Obsługa i reklamacje
Poziom cen
1.00
Zalety

niewiem

Wady

brak zwrotu pełnej kwoty, lekceważenie klienta

Extra informacje

produkt zwróciłam

Robiłam często zakupy w Merlinie. Ceny były przystępne, sporo nowości, zapowiedzi, odbiór w Małpce itd. Niestety, teraz /od marca 2016r./to już nie ten Merlin. Ceny okropne, przesyłki płatne /wcale nie mało/, księgozbiór bardzo , bardzo ubogi. Tragedia. Szkoda czasu na ten sklep internetowy.
Asortyment
Dostawa
Łatwość zamawiania
Poziom cen
1.75
Zalety

Brak

Wady

Drogo, uboga bardzo oferta, droga dostawa, brak promocji i opcji odbioru w punkcie lub za darmo.

Extra informacje