Opiniuj24.pl - Podziel się opinią!

  • Internet
  • /
  • Dostęp do internetu
  • /
  • BRK NETWORK DEVICES INTERNET NOWA RUDA
  • /
  • 2

Opinie o BRK NETWORK DEVICES INTERNET NOWA RUDA

Cena
4.75
Niezawodność
4.42
Obsługa klienta
4.33
Parametry
4.83

Średnia ocen

4.58

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

14

dodanych opinii

 

~bernard / 2015-11-26

Mam ten internet od niedawna. Nie ma żadnych problemów - działa w porządku. Prędkości realne a nie wyssane z palca. Jak ma być 20Mbit to jest 20Mbit i wszystko się zgadza. Nie ma limitów a awarie zdarzają się rzadko. Można tylko narzekać, że zasięg sieci nie dociera do wszystkich miejsc. Wcześniej przez 5 lat miałem Neostradę i Netię i też nie mogłem specjalnie narzekać. W BRK mam przede wszystkim lepszą cenę 49zł i wyższą prędkość. No i opóźnienia jak marzenie szczególnie w grach - średnio 10-30ms w odróżnieniu od 70-80ms na Netii. Pomoc techniczna jest bardzo kompetentna.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
4.75
Zalety

cena i jakość

Wady

nie w każdym miejscu mają zasięg

Extra informacje

1 rok

~sab / 2015-11-25

Najlepszy operator w miescie. Swietny kontakt z obsluga techniczna -Panowie sa bardzo pomocni i w kazdej sprawie pomagaja. Poza tym jako nieliczni nie pobieraja pieniedzy za pomoc techniczna. Awarie jesli jakies sa to usuwaja blyskawicznie. Teraz zostalam przelaczona na swiatlowod za darmo a cena abonamentu taka sama jak po radiu. Generalnie w odroznieniu od konkurencji nie klamia i nie sciemniaja. Jak cos ma kosztowac 50zl to kosztuje a nie ze rozdajemy cos za 1zl a w rzeczywistosci trzeba doplacac za to czy za tamto.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
5.00
Zalety

bardzo dobra jakosc i cena

Wady

zasadniczo brak

Extra informacje

8 lat

~tedi9 / 2015-11-24

Internet działa bardzo dobrze. Przez parę lat miałem lokalną kablówkę - w tej chwili mam Internet po światłowodzie. Wszystko w dobrej cenie. Generalnie miażdzą konkurencję lokalną. Awarie zdarzają się rzadko i kontakt telefoniczny dostępny niemalże 24 na dobę.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
4.50
Zalety

Szybko i fachowo

Wady

Extra informacje

3

~Agnieszka_T / 2015-06-19

Bez wątpienia najgorszy dostawca internetu. Internet więcej nie działa niż działa. Strony praktycznie się nie wczytują.W Nowej Rudzie brakuje solidnego dostawcy lokalnego, devices to najgorsze co może was spotkać. Jak chcesz się denerwować, więcej nie mieć internetu niż mieć, na załadowanie stron czekać 10 minut to idź do nich, masz kłopoty jak w banku.
Zalety

Żadnych

Wady

Praktyczie nie działa, przerwy co drugi dzień co kilka godzin

Extra informacje

2 lata